Sanal Mağaza

Murabba Tatlıs(GLUTENSİZ)ı 250 Gr.

Stok Kodu 48
TRY40.00
Stokta Var
1
Ürün detayları

UN, YAĞ, ŞEKER, GLUTEN, KORUYUCU MADDE İÇERMEYEN TAMAMEN DOĞAL: ATİYE LAÇİN MURABBA TATLISI

TADI KORUMAK İÇİN ...

Sahip olduklarımıza değer vermek; sevgiyle kuşaktan kuşağa bilgi ve yaşam tariflerini öğrenmek ... Aslına uygun olarak kendi doğal malzemeler olan ceviz, badem, fındık ve keçiboynuzu ile üretiyor; damaklara tat, sağlık oluyoruz. Hammadde kalitesiyle, doğal üretim şekliyle tamamen geçmişten izler barındıran Murabba'yı hala yaşatmaktan gurur duyuyoruz.

Hislerimize bağlı olarak hepimiz çikolatayı severiz. Aslında kalbimiz beynimiz ve sağlığımız için büyük bir tehlike ...

Sağlığımız için çikolata diye yediğimiz aslında kimyasal ve katkı maddeleri aspartan ve glikoz şuruplarından yapılmaktadır. Pekiyi, ne kadar zararlı olduğunu biliyor musunuz?

Vücudumuzda vücudumuzun vücudumuzda herhangi bir yerinde bekler ve yağa dönüşerek hastalık olarak bize geri döner.


Ne yapsak ...

Bedenimizin istediğine göre yediğimizden murabbanın içeriğindeki yüksek yaşam oranı, kalsiyum, fosfor, magnezyum sadece mineral deposu olmayıp birde kan şekerini insülin direncini dengeleyen enzimler ve antioksidanlarla tam bir vitamin deposu olarak hem sağlığa, hem hislerimize ve hem de bedenimizin isteklerine cevapken cevap verirken mutluluğu ve hazzı içinde yaşatmaktadır .


Murabbanın içeriğinde ceviz, badem, fındık ve keçiboynuzu dersin yüksek magnezyum bulunur ki bu da kas ve sinir foksiyonlarının yürütülmesi kalp ritminin düzeninin sağlanmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Yüksek protein ve düşük karbonhidrat içeren doymamış yağ oranı yüksek oranda mineral, vitamin antioksidan forik maddelerce zengin olan Murabba beslenmesinde beslenmesinde yardımcı ve yardımcıların doğal güç ve besin kaynağıdır.

-Tüm Ürünlerimizi Türkiyenin Heryerine Anlaşmalı Kargomuz İle Güvenli ve Hızlı Bir Şekilde Elinize Ulaşmasını Sağlıyoruz. Kargo ücretini Alıcı Öder ve Türkiye'nin Her Yerine Sabit 15TL Kargo Ücreti alınmaktadır..

-Gün İçerisinde; Saat 14: 00'a Kadar Verdiğiniz Siparişinizi Aynı Gün Kargoya Veriyoruz.Sonra Verilen Verilen Ertesi Gün Gönderilmektedir.

Yalnızca Havale / EFT ile Sipariş Verilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin:

WhatsApp Hattımız: 0536 868 26 12

Telefon Numaramız: 0284 212 55 74

Daha sonra almak üzere kaydedin